Zabýváme se výrobou a prodejem komínových a spalinových systémů

ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.

 

je švýcarsko – českou společností, součástí skupiny ALMEVA, zabývající se výrobou a distribucí komínů, komínových a spalinových systémů, druhou největší firmou v oboru v České republice.

V dubnu 2019 jsme fúzovali s významným výrobcem komínů, společností TECH TRADING GROUP a.s., čímž jsme získali značku EUROKOMÍNY a další aktivity (distribuce LIAPOR).

Během 22 let jsme získali mnoho zkušeností, ocenění i spokojených zákazníků.

Jsme členy mj. Společenstva kominíků ČR, Cechu kamnářů ČR, Cechu topenářů a instalatérů ČR a Svazu podnikatelů ve stavebnictví

Co nabízíme:

  • Největší sortiment komínů a odkouření
  • Plastové systémy odkouření pro kondenzační kotle
  • Nerezové systémy jedno i vícesložkové pro všechny druhy paliv
  • Keramické (šamotové) komíny (známé též jako EUROKOMÍNY)
  • Spalinové (komínové) ventilátory EXODRAFT
  • Výpočetní software KESA ALADIN pro dimenzaci spalinových cest
  • Keramické kamenivo LIAPOR (keramzit) ve všech frakcích a produktech
  • Bezkonkurenční technickou podporu


KONFIGURÁTOR SPALINOVÝCH SYSTÉMŮ

AKTUALITY

Připravili jsme pro Vás další novinku v našem sortimentu flexibilního systému odkouření, „krabicové řešení“ pro vložkování komínů ALMEVA FLEXBOX.

Toto balení komínových komponent je velmi skladné a práce s ním je opravdu komfortní.

Přesvědčte se, že díky němu Vám k vložkování komínu stačí dvě krabice.

 

Komínový paket FLEX – první krabice

Almeva nabízí nejen kvalitní produkty, ale také služby. Přemýšlíme o Vás a snažíme se Vám poskytnout pohodlné řešení a ušetřit Váš čas. Z tohoto důvodu jsme také připravili nové komínové pakety. Tyto pakety jsou baleny v krabicích. Obsahují komponenty jak k založení, tak k systémovému ukončení komínu a distanční objímky.
Komínový paket FLEX je k dispozici ve čtyřech variantách pro průměr 80 mm. Podle varianty se paket skládá z patního nebo vložkovacího kolena, ve standardním či redukovaném provedení, univerzální distanční objímky (pro 6 m flexibilní hadice) a komínové hlavice. Součástí paketu jsou rovněž adaptér, pojistná spona a pojistná objímka. Tak a máme první krabici, ke které Vám stačí dokoupit už jen flexibilní hadici.

ALMEVA FLEXBOX – krabice druhá

Flexibilní hadici si nyní můžete pohodlně odvinout z našeho nového ALMEVA FLEXBOXu.Máte tak k dispozici v necelém kubickém metru 50 m flexibilní hadice o průměru 80 mm. ALMEVA FLEXBOX je ideální promontážníky, neboť se bez problémů vejde do každé dodávky. Krabice má rozměry 1020 × 820 × 1034 mm. Flexibilní hadice je tak pěkně uložena na jednom místě a nerozprostírá se v úložném prostoru jako chobotnice. Práci Vám také jistě ulehčí přímo na krabici uvedený obrazový montážní návod i pomocný metr. Nezapomněli jsme ani na ukazatel nespotřebované délky flexibilní hadice. Červená značka Vás pak upozorní, abyste zvážili další objednávku. Takže vidíte, jde to. Pro kompletní vložkování komínového tělesa Vám nyní stačí dvě krabice od Almevy.

ALMEVA FLEXBOX – další benefit

Vzhledem k tomu, že je krabice FLEXBOX dostatečně pevná, můžete si do ní flexibilní hadici dle potřeby doplňovat.