Aktuality

Aktuality

Vážení partneři, 

ve dnech 12.a 13.1.2023 není zajištěna expedice zboží z důvodu inventury.

Objednávky budeme vyřizovat od 16.1.2023.

 

Váš ALMEVA tým

27.ročník Českých 100 Nejlepších

Den "D" Českých 100 Nejlepších začíná vždy ráno v Nové galerii konferencí "Klíčové faktory úspěchu" a vrcholí gala večerem ve Španělském sále, kde jsou slavnostně oceněny vítězné společnosti. Letošní ocenění získala i naše společenost Almeva East Europe a.s. v oborové kategorii STAVEBNICTVÍ & DOPRAVA.

Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Ocenění uděluje společnost Comenius v rámci anketní soutěže Českých 100 Nejlepších již od roku 1996.

Více informací o soutěži najdete zde: Českých 100 Nejlepších - Comenius.cz

Almeva se stala hrdým partnerem rockového koncertu VEČER LEGEND.

V pořadí již dvacátý večer bude ve znamení rockové zábavy a můžete se těšit na revival skupin PINK FLOYD, LED ZEPPELIN, DEEP PURPLE či ROLLING STONES. Těšíme se na Vás v pátek, 30.9. v 18.00 v Kulturním centru Semilasso v Brně na Palackého třídě. Almeva se stala hrdým partnerem akce a věříme, že si akci užijete na maximum. Váš team Almeva.

 

Více o akci na VEČER LEGEND – Brno, Semilasso (vecerlegend.cz)

 

Při nedostatečném tahu komína je velkým pomocníkem krbový ventilátor, říká Pavel Ulrich, obchodní ředitel společnosti Almeva East Europe a.s.

Obchodní ředitel Almevy Pavel Ulrich vysvětluje výhody krbového ventilátoru v podcastu na stanici Český rozhlas. Celý rozhovor si poslechněte na podcastu, nebo možné přečíst v části Hobby magazínu na odkaze:

Při nedostatečném tahu komína je velkým pomocníkem krbový ventilátor | Regiony (rozhlas.cz)

 

Blížící se zima, nejisté dodávky zemního plynu a dlouhodobé zvyšování cen energií nutí mnoho lidí přemýšlet nad změnami, které mohou ve svých domácnostech podniknout. V článku na serveru týden.cz vám náš obchodní ředitel Pavel Ulrich poradí v části o únicích tepla.

Mnozí lidé utíkají od plynových kotlů ke staré dobré klasice, krbovým kamnům. Před tím, než zatopíte, si dejte pozor na správné těsnění komínu. I ten může být příčinou tepelných ztrát. "Před prvním zatopením je nutné mít vystavenou revizi spalinové cesty, která prokáže, že je spalinová cesta bezpečná a bude plnit svoji funkci," říká Pavel Ulrich, obchodní ředitel výrobce a distributora komínů Almeva. Přejdete tak nejen ztrátě tepla, ale i otravě a riziku požáru, ke kterému dochází z důvodu nedostatečného odvodu spalin ven do ovzduší.

Celý článek se všemi tipy zde:  Sedm tipů, jak snadno ušetřit v domácnosti | Týden.cz (tyden.cz)

 

Vážení zákazníci, v pondělí dne 4.7.2022 bude naše provozovna v Želešicích uzavřena.

Otevřeno bude opět ve čtvrtek dne 7.7.2022.

Děkujeme za pochopení.

Tým Almeva.

FORBES:  Firmy se učí využít zbytkové teplo ze spalin, vysvětluje šéf Almeva East Europe

V době výrazného růstu energií hledají firmy způsoby, jak snižovat své náklady. Jedním z efektivních řešení, u něhož je nezanedbatelné i ekologické hledisko, je i takzvané heat recovery neboli zpětné získávání tepla.

Více čtěte na stránkách časopisu FORBES: https://forbes.cz/advoice/post/firmy-se-uci-vyuzit-zbytkove-teplo-ze-spa...

Aktuálně najdete i v tištěném vydání v čísle 6/2022

Jsme hrdým partnerem festivalu, který je plný rockových hvězd. Proto víme, že pořádný rockový kotel potřebuje správný komín!

Československý Rockfest je hudební festival zaměřený na tu nejlepší rockovou muziku české a slovenské hudební scény. Ročník 2022 proběhne ve dnech 3. až 4. června 2022 na v areálu Brněnského výstaviště, venku u pavilonu P.

Těšíme se na Vaši účast a přejeme skvělý zážitek.

Na veletrhu Aquatherm Praha 2022 získala naše firma Almeva East Europe a. s. Velkou cenu od Asociace obchodu voda topení za systém zpětného získání tepla ze spalin - Heat Recovery System. Díky tomuto systému lze získané teplo ze spalin, páry a procesního teplého vzduchu ve výfukových a odsávacích systémech ukládat od teplé vody. Velkou cenu uděluje Asociace obchodu voda topení již 24 let inovativním výrobkům, službám a procesům v oboru voda a topení.

Předání ceny a ocenění sledujte zde: https://www.tzb-info.cz/t.py?t=55&i=130361

Zdroj: TZB info.

Vážení zákazníci,

V obci Želešice platí od 6.4.2022 omezení dopravního provozu. Prosím řiďte se přiloženým plánkem příjezdových a odjezdových komunikací.
Kamiony nad 18 tun řešíme individuální trasou, před zamýšlenou dopravou prosím volejte telefony +420 731 289 125 nebo 703 143 301.

Pevně věříme, že toto dočasné nepohodlí bude co nejdříve za námi.

Děkuji za pochopení

Pavel Mareček, CEO ALMEVA

 

Dear Customers,
In the village of Želešice, traffic restrictions apply from 6.4.2022. Please refer to the attached plan of access and exit roads.

Trucks over 18 tons are organized by individual route, please call +420 731 289 125 or 703 143 301 before intended transport.
We firmly believe that this temporary inconvenience will be over as soon as possible.

Thank you for your understanding.

Pavel Mareček, CEO ALMEVA

Stránky